Wczytuję dane...

Tulilo

Tulilo to marka, której głównym celem jest podarowanie Twojemu dziecku lalek, maskotek i pluszaków do tulenia. Każde małe dziecko podczas usypiania, jazdy samochodem a nawet drogi do przedszkola lubi mieć przy sobie swojego ulubionego towarzysza. Z Tulilo będzie to towarzysz stworzony z prawdziwych marzeń Twojego dziecka. W kolekcjach Tulilo znajdziesz i dinusie, misie, zajączki, sówki, ale i piękne szmaciane laleczki. Coś dla chłopczyka i coś dla dziewczynki.

Tulilo to świat naprawdę bezpiecznych, miękkich i kolorowych zabawek, wykonywanych, jednak nie tylko z materiału, czy pluszu, ale i z pianki. Klocki z pianki czy gumowe młotki to świetna propozycja dla najmłodszych majsterkowiczów.

Tulilo to marka znana od początku lat 90 – tych XX wieku i to nie tylko w Polsce. Przyjazne i bezpieczne zabawki Tulilo sprzedawane są również w innych krajach Europy. Zabawki powstają w rodzinnym mieście Bolka i Lolka – nic dziwnego, że odkrywają przed dziećmi fantastyczny i kolorowy świat pluszowych postaci.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów