Wczytuję dane...

Tuban

Tuban od 2009 roku dostarcza dzieciom świetnych pomysłów na kreatywną i szaloną zabawę. W kolekcji Tuban znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia mniejszych i większych baniek mydlanych. Masz do czynienia z prawdziwym ekspertem w tej dziedzinie. Firma Tuban w 2018 roku ustanowiła bowiem już trzeci na swoim koncie rekord Guinnessa, tworząc bańkę mydlaną, w której zamkniętych zostało aż 419 osób!

Bańki mydlane to jednak nie jedyna frajda, jakiej dostarczy Wam Tuban. Kolejnym hitem tej firmy jest Slime – kolorowe, brokatowe, a nawet zapachowe gluty, które, nie pytaj dlaczego, ale kocha każde dziecko.

Z Tuban również udane będzie każde przyjęcie urodzinowe, zwłaszcza jeśli zakupisz hel do wypełniania balonów albo sztuczny śnieg – świetne rozwiązanie, jeśli właśnie szukasz pomysłów na przyjęcie dla małej Elsy z Krainy Lodu.

Tuban to polska firma, której produkty cieszą się uznaniem na całym świecie. Są bezpieczne w użyciu i kreatywne. Hodowanie kryształów, tworzenie trójwymiarowych zwierzątek czy zabawa z bańkami mydlanymi rewelacyjnie rozwija kreatywność Twojego dziecka i zapewnia mu zajęcie na długie godziny. Koniec więc z nudą i to nawet w deszczowy dzień, jeśli pod ręką masz zabawki firmy Tuban.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów