Wczytuję dane...

Trefl

Rodzinna firma założona w 1985 roku prze Kazimierza Wierzbickiego. Dzieci kochają fantastyczny świat puzzli tej firmy. I nic dziwnego. Puzzle zarówno dla mniejszych jak i dla starszych są sztandarowym produktem firmy Trefl. Puzzle były też pierwszym produktem, wydanym pod marką Trefl. Przez lata ta gdańska firma mocno ewoluowała i rozwijała się również w innych kierunkach. Dziś kolejnym dobrym produktem tej firmy są gry dziecięce, towarzyskie czy zręcznościowe. Hitem jest np. Antymonopoly czy Atlantyda.

Trefl to marka którą wręcz kochają mamy małych urwisów. Dla nich firma Trefl produkuje puzzle piankowe, w drewnianych ramkach, czy serie z ulubionymi postaciami z bajek. Oprócz tego świetne gry edukacyjne, pozwalają zdobywać w trakcie zabawy ciekawą wiedzę i różne doświadczenia.

Trefl to również świat starszych dzieci. Bezpieczne eksperymenty w kuchni. Puzzle z 1000 elementów czy w wersji 3D. Dziewczynki może ucieszyć fabryka błyszczyków czy czekolady, a chłopaków laboratorium małego fizyka.

Trefl to świetne propozycje na rozwijanie wyobraźni, poszerzanie horyzontów i ćwiczenie pamięci. To tysiące ciekawych idei na popołudnie z dzieckiem i animowanie go do nauki i poznawania nowych, nieznanych dotąd informacji. Nic dziwnego, że Trefl jest zwycięzcą wielu cennych nagród między innymi Tesco Value Award – nagrodę, którą przedsiębiorstwo zdobyło w 2016 roku, za wyjątkową kreatywność i talent w realizacji wspólnych projektów

Sortuj według:
Wyświetl po produktów