Wczytuję dane...

TM Toys

TM Toys to polska marka, obecna na rynku od 1997 roku. Na początku przedsiębiorstwo funkcjonowało pod nazwą Brio Polska. Od 2006 roku natomiast wszystkie zabawki tego producenta, sprzedawane są już pod logo TM Toys. Siedziba firmy znajduje się w uroczym Szczecinie, a misją firmy jest dostarczanie dobrych, pomysłowych i funkcjonalnych zabawek dla dzieci w różnym wieku.

TM Toys produkuje zarówno zabawki, zestawy do puszczania baniek, jak i gry. Pachnące laleczki, chomiki Zhu Zhu Pets czy pluszaki z Kubusia Puchatka to kultowe zabawki tego producenta, które dzieci wręcz kochają. W TM Toys coś dla siebie znajdą również miłośnicy dinozaurów czy uroczej świnki Pepy.

Ciekawą serią tego producenta jest na przykład Cool Science. To seria dla młodych badaczy i odkrywców – teleskop mikroskop, waga laboratoryjna i wiele innych podstawowych narzędzi z którymi młody badacz może poszerzać swoje horyzonty i rozwijać prawdziwe pasje.

TM Toys to również świat fantastycznych gier – zręcznościowych, ale i towarzyskich. Takie gry jak „Yeti w moim Spaghetti” czy „Zmień się w psa” z pewnością dostarczą wiele frajdy Twoim dzieciom.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów