Wczytuję dane...

Smoby

Smoby to francuska marka fantastycznych zabawek i do domu i do ogrodu. Obecnie właścicielem tej marki jest niemiecki koncern Simba – Dickie – Group. Kolorowe literki właściwie znane są dobrze każdemu dziecku, również w Polsce.

Kuchnie od Smoby do dziecięcego pokoju - zapewniają wiele godzin pysznej zabawy i to nie tylko dziewczynkom. Wiadomo bowiem, że najlepszymi kucharzami są przecież mężczyźni. Z kolei symulator jazdy, ogromna koparka, albo wyrzynarka to zabawki, które Smoby produkuje z myślą o tych bardziej aktywnych, lubiących wyzwania i wielkie przygody chłopcach.

Smoby od lat dostarcza Ci ciekawych inspiracji na stworzenie dziecięcego kącika w ogrodzie. Domki, piaskownice, czy małe zjeżdżalnie – w takim miejscu Twoje dziecko poczuje się jak na prawdziwym placu zabaw. Chętnie zaprosi kolegę i na świeżym powietrzu spędzi wiele godzin. Smoby uszczęśliwi też małą dziewczynkę wózkiem dla lalek, a bardziej aktywne dzieci zaprosi na szaloną jazdę na hulajnodze.

Pomysły Smoby są idealne również na wspólne popołudnie. Fabryka do produkcji lizaków, czekały czy ciasteczek - to frajda i możliwość spędzenia fantastycznych chwil wspólnie z mamą czy babcią.

Smoby pokazuje, że tak jak jego logo, tak świat dziecka, może być naprawdę kolorowy i fantastyczny.

Ze Smoby pomysłowo urządzisz więc pokój dziecka, jak i zaaranżujesz jego kącik na ogrodzie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów