Wczytuję dane...

Schleich

Konie, krówki, pantery, lwy, a nawet dinozaury. Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzęta i chce mieć również je w swoim pokoju, to musisz zaprzyjaźnić się z niemiecką firmą Schleich. To firma, działająca prężnie od 1935 roku i dostarczająca dzieciom nie tylko figurki zwierząt, ale również możliwości do stworzenia prawdziwego dla nich domu. Schleich w swojej kolekcji ma ponad 600 figurek zwierzęcych, które z pewnością ucieszą i Twoje dziecko i zaanimują je do fantastycznych zabaw.

Znana seria firmy Schleich to między innymi Horse Club, Farm World, Eldorador Creatures oraz uwielbiane przez wszystkie dzieci Smerfy.

Dzieci mogą jednak nie tylko bawić się w ucieczkę przed złym Gargamelem, czy hodowcę koni. Mogą stworzyć w swoim pokoju prawdziwe Safari z lwami, tygrysami czy słoniami. Umożliwi im to kolekcja Schleich Wild Life.

Które dziecko nie kocha zwierząt? Nie chciałoby mieć psa, chomika, albo papugi? Dzięki Schleich możesz uczyć je odpowiedzialności, pokazywać, co zwierzęta potrafią, co lubią i jak się z nimi obchodzić.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów