Wczytuję dane...

Zdalnie sterowane

Auta, straże, wyścigówki , motorówki,  helikoptery, traktory . . . zabawki zdalnie sterowane! Te wszystkie cuda znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Który chłopiec nie zachwyciłby się takim prezentem? Który rodzic nie dołączyłby do zabawy? Niejeden mały rajdowiec ucieszyłby się z  odlotowej  wyścigówki, która wzbija się w powietrze. Kto nie marzy o  zdalnie sterowanym dźwigu? Młodszy chętnie zabawi się  autkiem "Salto od Clementoni". Zabawka ta stymuluje orientację  przestrzenna i koordynację ruchową.  Uczy też pierwszych liczb i literek.

Czy to magia? Nie, to technika, która może przypominać dziecku prawdziwe czary! Pojazdy zdalnie sterowane kierują się tam, gdzie zażyczy sobie pociecha, rozwijają prędkość lub zwalniają, robią ostre skręty i pokonują przeszkody. Bywają zadziwiająco zwinne i zachwycają ciekawym wyglądem. Czy obserwując dziecko, które z pasją steruje inteligentną maszyną, nie masz ochoty… pobawić się razem z nim?

Pojazdy zdalnie sterowane gwarantują dziecku i całej rodzinie wiele godzin absorbującej zabawy. Mają ciekawy wygląd, lekką i trwałą konstrukcję. Obsługa zabawek jest dziecinnie prosta, a odrobina wprawy pozwoli wykonywać skomplikowane manewry i organizować pościgi. Gotowi na ostrą jazdę?

Sortuj według:
Wyświetl po produktów