Wczytuję dane...

Ravensburger

To jedna z najbardziej znanych marek na rynku zabawek, nie tylko w swoich rodzimych Niemczech, ale na całej Europie. Ravensburger to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie od 1883 roku, kiedy to Otto Maier założył małe wydawnictwo. Jego największym marzeniem było stworzenie takich produktów dla dzieci, które łączyłyby zabawę z nauką. I produkowane w Ravensburger zabawki dowodzą, że misję tę, firma wypełnia bardzo rzetelnie aż po dziś. Pod sztandarem Ravensburger znajduje się też kilka innych marek z produktami dla dzieci - między innymi amerykańska firma Thinkfun czy szwajcarskie przedsiębiorstwo Carlit.

Ravensburger to wydawca fantastycznych gier, puzzli czy interaktywnych zabawek. Flotti Carotti, Ringo Flamingo czy PigBall to gry, które są znane i lubiane na całym świecie.

Ravensburger to przede wszystkim jednak świat puzzli – dla najmłodszych, starszych i tych całkiem dużych. To fantastyczne obrazki, postaci ze znanych kreskówek czy widoki ze słynnych miast. Puzzle natomiast poprawiają pamiętać i koncentrację, ale też stwarzają świetną możliwość do wspólnej zabawy.

Niebieski trójkąt stał się symbolem ciekawych, edukacyjnych, ale i wciągających gier. Jeśli jeszcze nie graliście z Ravensburger, to koniecznie musicie spróbować.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów