Wczytuję dane...

Święta

Magia Świąt udziela się znacznie wcześniej, niż na szybach mróz maluje pierwsze wzory, a białe płatki śniegu pięknie zmieniają krajobraz za oknem. Kiedy w domu pojawiają się pierwsze dekoracje świąteczne, a w kuchni pachnie piernikiem, cynamonem i pomarańczami, to dzieci też chętnie malują obrazki ze świętym Mikołajem czy tworzą piękne dekoracje – bombki z papieru, mikołaje z tekturki czy gwiazdki na okna. Puzzle tematyczne święta z pewnością idealnie wpiszą się w tę atmosferę i wypełnią dziecku czas, kiedy Ty będziesz piec ciasta, gotować bigos czy myć okna.

Puzzle świąteczne z Mikołajem

Zaproś do swojego domu nieco wcześniej świętego Mikołaja z wypchanym po brzegi workiem fantastycznych prezentów. Taki obrazek pełen magii i radości znajdziesz w zbiorze od Trefl. Puzzle mają 1000 elementów, ale ciekawość, co kryje się w worku, bez dwóch zdań nie pozwoli odejść od stołu nawet młodszym odkrywcom świątecznych tradycji.

Czy Twoje dziecko też się zastanawia, gdzie mieszka święty Mikołaj i czy sam przygotowuje prezenty pod choinkę? Jeśli tak, to opowiedz mu tę historię za pomocą puzzli od Clementoni. W warsztacie świętego Mikołaja – to obrazek, na którym święty Mikołaj nie ma czapki i charakterystycznego płaszcza. Jest bowiem w trakcie tworzenia rewelacyjnych prezentów, a przed nim wciąż sporo pracy.

Puzzle, jako obraz na ścianę

Święta Bożego Narodzenia zawsze kojarzą się z zimową aurą i białym puchem, który fenomenalnie kontrastuje z żywą zielenią leśnych choinek. Pogoda jednak płata figle i ostatnimi czasy święta są, ale śniegu niestety nie ma. Jednak w puzzlach od Clementoni znajdziesz obrazki właśnie ze śnieżną aurą. Dzięki nim także z powodzeniem przeniesiesz się w ten piękny radosny czas. Śnieżny krajobraz rozświetlony delikatnym światłem rozpalonych lamp i latarenek pięknie zaprezentuje się także na ścianie w pokoju Twojego dziecka. Innym fajnym motywem jest śnieżny poranek – zasypana śniegiem chatka drewniana, rozświetlona pierwszymi promieniami słońca.

Wybierz swój motyw świąteczny i ułóż go ze swoimi dziećmi, albo podaruj im takie puzzle pod choinkę. Puzzle firmy Trefl i Clementoni są wykonane z dobrej jakości materiałów, dlatego rewelacyjnie zaprezentują się także jako obrazy na ścianach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów