Wczytuję dane...

Konie

Szukasz tematu, który poruszy wyobraźnię Twojego dziecka i zaanimuje je do układania nawet większej ilości małych elementów w jeden, ciekawy obrazek? Wybierz więc puzzle z tabunem rozpędzonych, dzikich koni albo z pięknym, dostojnym rumakiem na tle natury.

Puzzle tematyczne konie na 500 elementów

Zaczynacie dopiero przygodę z puzzlami, a Twoje dziecko wręcz uwielbia konie? Możesz wybrać puzzle na 500 elementów firmy Trefl albo Clementoni. Uchwycone w ruchu konie rewelacyjnie zaprezentują się również jako obraz na ścianie i dostarczą ciekawej rozrywki na zimowe popołudnie czy deszczową niedzielę. Puzzle 500 elementów z Twoją pomocą ułoży nawet już sześciolatek, choć zdecydowanie bardziej zainteresujesz nimi te starsze dzieci.

Puzzle z końmi – 1000 albo 1500 elementów

Dla bardziej cierpliwych i wytrwałych układaczy kapitalnym pomysłem będą puzzle z dzikimi końmi. 1500 elementów barwnej układanki zainspiruje Twoje dziecko do ułożenia tego jakże pięknego obrazu. W naszym sklepie znajdziesz też mniejsze puzzle z końmi na 1000 elementów. Wybierzesz tutaj malownicze, fascynujące obrazy galopujących dzikich koni, które przypadną do gustu i chłopczykowi, jak i dziewczynce.

Zabawa z puzzlami ćwiczy cierpliwość i koncentrację. To dobre zajęcie nie tylko dla najmłodszych, a jeśli wybierzesz puzzle na 13 000 elementów, to do stołu przyciągniesz całą rodzinę. Ułożone obrazy możesz wykleić na tekturze i oprawić w ramkę, by później powiesić na ścianie. Puzzle to także wdzięczny prezent na Gwiazdkę czy urodziny i to nie tylko dla prawdziwego fana koni, bo które dziecko nie zachwyca się rozwianą grzywą galopującego konia?

Sortuj według:
Wyświetl po produktów