Wczytuję dane...

Tematyczne

Szukasz ciekawych motywów, które zainspirują mniejszych i większych odkrywców do stworzenia obrazów nawet z kilku tysięcy elementów? W sklepie modino.pl znajdziesz wiele interesujących obrazków, zarówno ze świata bajek i filmów, jak i świata zwierząt. Koncentrację i pamięć warto rozwijać w każdym wieku, dlatego u nas znajdziesz puzzle tematyczne między innymi z Domu z papieru, Minionków, Krainy Lodu czy Harrego Pottera.

Dla miłośników zwierząt znajdziesz np. tygrysy, konie, kotki, pieski czy delfiny. W naszej kolekcji zebraliśmy również ciekawe, pełne kolorów krajobrazy, ale i martwą naturę i słynne obrazy - Mona Lisy czy Kobiety z perłą. Puzzle można z powodzeniem układać już od pierwszego roku aż do późnej starości.

Małe dzieci szybko się będą jednak męczyć przy obrazku, rozsypanym na 3000 czy 4000 elementów, dlatego wyfiltruj interesujące Cię puzzle tematyczne np. pod względem wieku czy samej ilości elementów. Do wyboru masz mniejsze układanki na 104 albo 500 elementów. Takie ułoży nawet siedmioletnie dziecko, jednak nie na jeden raz. Dlatego przyda się mata do układania puzzli, albo miejsce, gdzie zaczęty obrazek przyciągnie uwagę Malucha następnego dnia.

U nas znajdziesz też puzzle tematyczne z mapami świata. To świetna opcja, by puzzle ułożyć i w formie obrazka przykleić na ścianę. W puzzlach tematycznych także fani motoryzacji znajdą coś dla siebie. Chłopcy zdecydowanie chętniej ułożą sportowy samochód, motor niż słoneczniki czy konie na tle zachodzącego słońca. Dzięki tak obszernej ofercie, w naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś rewelacyjnego i idealnego dla swoich dzieci.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów