Wczytuję dane...

Spiralne

Tradycyjne puzzle już nie cieszą i nie animują Twoich dzieci do tworzenia wielkiego obrazu z wielu małych elementów? Dzięki nowej ofercie Trefl wprowadzisz do swojego domu zupełnie nowy rytm zabawy. Spiralne puzzle nie są takie zwyczajne, są po prostu przyjemnie zakręcone, dzięki czemu zainteresują Twoje dziecko i zaproszą go do tworzenia spiralnych obrazów. Do wyboru masz kilka fajnych motywów jak np. Znaki zodiaku, Układ Słoneczny czy Magiczna Zatoka.

Z pewnością znajdziesz więc coś idealnego zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Te puzzle od Trefl to wyzwanie dla starszych maniaków puzzli, jeśli jednak siądziesz do stołu, razem z dzieckiem, to z tym zadaniem poradzi sobie również 10 – latek. Sprawdź więc, ile czasu zajmie Wam układanie puzzli w zwariowaną spiralę. Być może stanie się to świetnym sposobem na wspólny niedzielny wieczór? Takie puzzle możesz też podarować w prezencie gwiazdkowym albo urodzinowym, bez wątpienia spodobają się każdemu, kogo bez końca pochłania kolorowy świat puzzli.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.