Wczytuję dane...

Podłogowe

Na deszczowe popołudnie, niedzielny poranek, ale i na spotkanie z przyjacielem – puzzle podłogowe to rewelacyjny pomysł na wspólną zabawę z maluchem. Duże elementy można razem układać, zapewniając sobie niezwykłą frajdę. Puzzle można zabrać do ogrodu, układać w salonie czy w dziecięcym pokoju.

Clementoni Trefl, albo Ravensburger to gwarancja bardzo dobrego wyboru. Wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów puzzle szybko poskładają się w jeden obrazek, ukazując Twojemu dziecku ulubione postaci ze znanych kreskówek.

Puzzle podłogowe pomagają ćwiczyć motorykę i koncentrację, a także poruszają wyobraźnię dzieci. Duże elementy nie zniechęcają zbyt szybko dziecka, a wręcz zapraszają do fantastycznej zabawy. Można układać je samemu bądź w towarzystwie innych dzieci. To świetny pomysł na prezent i dla chłopczyka i dla dziewczynki. Jeśli dziecko chce obejrzeć bajkę – daj mu puzzle z jego ulubionym bohaterem.

W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych propozycji z najpopularniejszych bajek – między innymi Królowej Lodu, Psiego Patrolu, Świnki Pepy czy Strażaka Sama. Wśród wielu fajnych propozycji odkryjesz też Pszczółkę Maję, Kaczora Donalda albo nawet Króla Lwa.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów