Wczytuję dane...

Piankowe

W naszym sklepie internetowym znajdziecie tylko i wyłącznie najwyższej jakości puzzle piankowe z certyfikatami. Te podłogowe, miękkie puzzloukładanki stanowić będą nie tylko piękną dekorację pokoju dziecięcego ale przede wszystkim bezpieczną zabawę dla Twojego Malucha.

Trefl dołożył wszelkich starań aby zabawka piankowa sprawiła jak najwięcej radości Mamie i dzieciom. Puzzle te mogą służyć jako mata do siedzenia, układanka do złożenia, być świetnym rozwiązaniem do nauki raczkowania itd. Żywe i intensywne kolory, które nie blakną to gwarancja jeszcze lepszej zabawy na długie godziny. W przeciwieństwie do piankowych mat podłogowych, puzzle piankowe są łatwiejsze do przechowywania - zajmują mało miejsca, gdyż można je złożyć jeden na drugi. Kolejną zaletą takich puzzli jest ich czyszczenie. Wystarczy, że przetrzesz je mokrą szmatką z dodatkiem mydła (nie używamy silnych detergentów).

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.