Wczytuję dane...

CzuCzu

Trudno w to uwierzyć, ale historia puzzli ma już ponad 200 lat. Początkowo służyły one głównie do nauki, jednak później stały się sposobem na ciekawe spędzanie czasu. Puzzle to układanki, składające się z wielu małych elementów, które należy ułożyć w jeden obraz. Może się wydawać, że układanie puzzli to rozrywka głównie dla starszych dzieci. Jednak firma CzuCzu zadbała o to, że również małe dzieci mogą się nimi bawić.

CzuCzu to polska firma, zajmująca się projektowaniem i produkowaniem m.in. książeczek, gier i puzzli dla dzieci. Puzzle CzuCzu mają za zadanie nie tylko wspieranie rozwoju motorycznego i intelektualnego dziecka czy uczenie go cierpliwości, lecz także rozwijanie wyobraźni najmłodszych miłośników układanek. Puzzle CzuCzu są przeznaczone dla dzieci już od drugiego roku życia. Układanki charakteryzują się wyraźnymi kształtami i pięknymi kolorami, które zachęcają do zabawy. Wraz z rozwojem dziecka, puzzle CzuCzu proponują coraz bardziej wymagające układanki. Można zacząć od puzzli przedstawiających zwierzątka i postaci z baśni, by później przejść do układanek, które ukazują ludzkie ciało, mapę świata czy kosmos. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Puzzle CzuCzu to często zestawy składające się z kilku układanek, w których stopniowany jest poziom trudności. Dziecko może zacząć od układanki dziewięcioelementowej i dopiero po jakimś czasie przejść do puzzli składających się z ponad trzydziestu elementów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów