Wczytuję dane...

Polesie

Z kolorowymi zabawkami marki Polesie Wader zapewnisz swojemu dziecko godziny fantastycznej zabawy i na placu zabaw, w ogrodzie, ale i w domu. Polesie to świat plastikowych, bezpiecznych i kreatywnych zabawek dla mniejszych i starszych dzieci.

W kolekcji znajdziesz samochody, zestawy dla małego mechanika albo prawdziwego budowniczego. Tutaj czeka na Twoje dziecko mini - betoniarka, kask ochronny na budowę i podstawowe narzędzia do pracy. Są niezbędne narzędzia, budowę więc można zacząć!

Polesie Wader to również ciekawe zabawki dla dziewczynek. Kuchnia, zestaw do parzenia kawy czy deska do prasowania. To zestaw, bez którego, tak ulubiona zabawa w dom, zwyczajnie się nie uda.

Duże, kolorowe i bezpieczne samochody – śmieciarki, wywrotki czy straż pożarna to obowiązkowy z kolei zestaw małego kierowcy.

Polesie Wader odkrywa przed dziećmi ciekawy świat, rozwija wyobraźnię i animuje do ciekawej zabawy. Znajdziesz tutaj coś na słoneczne popołudnie na placu zabaw, czy długie, zimowe wieczory w domu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów