Wczytuję dane...

Znikopisy

Bajecznie kolorowe, zachwycające pomysłem wykonania, a do tego trwałe, solidne i wytrzymałe…Nikogo nie powinno dziwić zatem to, że znikopisy robią dziś na rynku zabawek i akcesoriów oszałamiającą karierę. Dzieciaki uwielbiają z nich korzystać, rodzice zaś doceniają szereg pozytywów, jakie z tego wynikają (między innymi ćwiczenie sprawności ich dłoni, nauka pisana oraz rysowania).
Ćwiczenie rysowania i malowania bez niebezpieczeństwa zabrudzenia ścian czy domowych przedmiotów – to właśnie zasługa magicznych znikopisów. Mechanizm ich działania jest relatywne prosty, mamy bowiem planszę oraz niezwykły pisak. Gdy dziecko coś nim namaluje, może po chwili zmazać to do zera i zacząć od nowa – na tym to wszystko polega!


Producenci znikopisów przygotowali zarówno modele klasyczne, jak i te wyposażone w dodatkowe funkcje. Wszak znikopis w formie interaktywnej tablicy może uczyć dziecko liczenia, czytania, nowych słówek po polsku oraz po angielsku – długo można byłoby wymieniać jego możliwości.
Dostępne w naszej bogatej ofercie modele są bajecznie kolorowe i przygotowane z dbałością o szczegóły, dzięki temu dzieciaki tak chętnie po nie sięgają. Egzemplarzy jest coraz więcej, niektóre z nich są sygnowane ulubionymi dziecięcymi postaciami z bajek, co dodatkowo zwiększa ich popularność. Napisz i spraw, by zniknęło – co za wspaniała zabawa!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów