Wczytuję dane...

Plastyczne

Wśród kolekcji zabawek plastycznych znajdziesz akcesoria do malowania, rysowania, wyciskania, wycinania i tworzenia niepowtarzalnych ozdób. Wybierając akcesoria plastyczne z naszej oferty, zafundujesz swojemu dziecku wiele godzin kreatywnej zabawy i jeszcze więcej frajdy.

Zabawa plastyczna z ciastoliną

Do najbardziej popularnych zabawek plastycznych należy ciastolina. Jej współczesna wersja, zwłaszcza Play-Doh od Hasbro, nie spędza już snu z powiek rodzicom. Nie kruszy się i łatwo posprzątać ją z każdej powierzchni. Ta kreatywna zabawa plastyczna przeznaczona jest dla dzieci już od 2 roku życia. Rozwija zdolności manualne, a wersje edukacyjne uczą odróżniać cyferki, kolory i kształty.

Dla chłopców i dziewczynek

W naszej ofercie posiadamy również artykuły plastyczne służące do ozdabiania, które przypadną do gustu zwłaszcza dziewczynkom. Wśród nich znajdziesz zestaw do makijażu, studio paznokci, czy gumki do bransoletek. Z kolej dedykowane chłopcom zabawy plastyczne to m.in. tworzenie modeli 3D, takie jak Magic 3D Epee, który umożliwia tworzenie własnych figurek w trójwymiarze. Nie zabrakło zabawek uniwersalnych takich jak np. Neolina.

Dzięki zabawkom plastycznym niejeden rodzic odkryje w swoim dziecku talent twórczy, dając przy tym maluchom pole do uwolnienia pokładów energii i fantazji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów