Plastyczne

Malowanie, rysowanie, wycinanie, wyciskanie... oto mnóstwo frajdy dla maluchów. Zabawki z naszej oferty pozwolą dzieciom na rozwijanie swojej kreatywności i pobudzenie wyobraźni. Ciastoliną Play-Doh mogą bawić się już 2-latki - jest ona bezpieczna i zarazem daje wiele radości z zabawy. Naszym babciom zabawa ciastoliną zapewne kojarzyć się będzie z brudnym dywanem (pamiętna plastelina) ale współczesne zabawki plastyczne są też przyjazne dla mam pod względem utrzymania czystości, tak więc bez obaw drogie mamusie.

A kiedy dzieciaczkom znudzi się zabawa w modelowanie, proponujemy wykonanie własnej biżuterii z gumkami do zaplatania. Idealnym rozwiązaniem będzie tutaj Kuferek z aż 10 tys. gumek w zestawie, mamy pewność, że zabawa szybko się nie skończy dzięki tak dużej ilości gumek. Zaprośmy koleżanki i zróbmy konkurs na najpiękniejszą bransoletkę. To dla dziewczynek a dla chłopców alternatywą jest tworzenie modeli 3D  - wśród najpopularniejszych zabawek do budowania w trójwymiarze są Magic 3D Epee i IDo3D Formatex,
Jesteśmy przekonani, że niejeden rodzic odkryje w swoim dziecku talent twórczy dając przy tym maluchom pole do uwolnienia fantazji.

Baw się, twórz i ciesz się pomysłowymi zabawkami plastycznymi Modino.pl

Sortuj według:
Wyświetl po produktów