Wczytuję dane...

Paskudniaki seria 2 Buldog TM Toys

Produkt dostępny!
średnia: 5.0  ocen: 2
TM Toys
229,90 PLN
Kod produktu: UGL19424
Kod EAN: 630996194249
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent: TM Toys
ikona

Bezpieczne zakupy

dzięki certyfikatowi SSL

ikona

U nas masz 14 dni

na zwrot towaru

ikona

Darmowa dostawa

przy zakupach od 350 zł

Paskudniaki to zwariowane i niezwykle zabawne interaktywne pieski na rękę, które z pewnością zadowolą każdego małego psotnika

Są one doskonałą propozycją dla dzieci, które uwielbiają nieco szalone i odrobinę obrzydliwe zabawki.

Te niesamowite pieski potrafią wydawać ponad 30 różnych dźwięków, w tym głośno beknąć, puścić bąka, prychnąć czy kichnąć. Co więcej, dzięki swojej obrzydliwości, potrafią zwabić muchy, co słychać w charakterystycznym dźwięku.

Paskudniaki są także bardzo interaktywne - ich mordka zrobiona jest z miękkiej gumy, co pozwala na włożenie ręki jak w pacynkę. W ten sposób można zobaczyć, jakie zabawne miny potrafi zrobić Twój Paskudniak i jak na nie reaguje.

Firma, która stworzyła Paskudniaki, zwraca uwagę na jakość produktów i bezpieczeństwo użytkowania. Materiały użyte do produkcji są bezpieczne dla dzieci i zgodne z normami Unii Europejskiej.

Warto również zaznaczyć, że Paskudniaki to nie tylko świetna zabawa, ale także możliwość rozwijania wyobraźni i kreatywności u dziecka, a także nauki empatii i zrozumienia dla innych, nawet tych, którzy wydają się nam odpychający i obrzydliwi.

Podobne zabawki