Wczytuję dane...

Wodne

Przestrzeń ogrodu jak najbardziej odpowiednia jest do tego, by znalazły się tam wodne akcesoria i gadżety. Taka kąpiel w letni dzień przyniesie dziecku mnóstwo radości, a jednocześnie przyniesie mu ochłodę. Zabawy w wodzie w pojedynkę, z rodzeństwem lub przyjaciółmi – wszystkie są wspaniałym przeżyciem!

Bazą do stworzenia miejsca do wodnych zabaw jest oczywiście basen. Modele bajecznie kolorowe, dostosowane do różnego wieku dzieci, trwałe i wytrzymałe, sygnowane postaciami z kultowych kreskówek – producenci stworzyli wspaniałe modele, dzięki którym można urządzić sobie kąpiel. Na tym jednak nie koniec, oferujemy także akcesoria niezbędne do nauki pływania. Koło czy rękawki na pewno oswoją dziecko z wodą, a dzięki ozdobieniu ich ulubionymi nadrukami ćwiczenie tej umiejętności stanie się prawdziwą przyjemnością. Tego typu gadżety sprawdzą się nie tylko w przypadku basenu ogrodowego, ale także na kąpieliskach czy nad morzem.

Nie od dziś wiadomo, że dzieciaki uwielbiają bańki mydlane. Każde z nich powinno mieć klasyczny zestaw do ich stworzenia lub zestaw składający się z kijków i sznurka, on bowiem również wygeneruje wspaniałe mydlane kule. Miotacz baniek to również gadżet cieszący się wielkim powodzeniem i wzbudzający u dzieci prawdziwy zachwyt.

Letnia pora, woda w basenie oraz ciekawe akcesoria – nic więcej do szczęścia nie potrzeba!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów