Wczytuję dane...

Kosiarki i taczki

Dzieci lubią czuć się dorośle i chętnie naśladują to, co robią starsi. Często chcą pomagać rodzicom w pracach w domu czy ogrodzie i trudno im zrozumieć, że na wykonywanie pewnych zadań są jeszcze za małe. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby dać dziecku poczucie, że jest potrzebne i może pracować razem z mamusią i tatusiem. Doskonale sprawdzą się tutaj takie zabawki jak kosiarki i taczki. Maluch będzie miał wrażenie, że pomaga rodzicom w czasie wykonywania prac ogrodowych. Może razem z nimi kosić trawę albo wywozić ją swoją małą taczką. Sprawi mu to wiele radości i jednocześnie da satysfakcję z wykonywania pracy dla dorosłych. Taczka sprawdzi się także, gdy dziecko będzie chciało przewieźć trochę piasku czy wody.

Dobrym pomysłem jest również kupno kosiarki na bańki mydlane. W czasie „koszenia” trawy kosiareczka będzie produkowała dużą ilość baniek mydlanych. Wystarczy nalać do niej płyn i gotowe! Przy chmurze baniek „koszenie” stanie się świetną zabawą, która z pewnością sprawi dziecku wiele frajdy. Przy okazji można pokazać maluchowi, że praca nie jest niemiłym obowiązkiem. Kosiarka na bańki mydlane sprawdzi się nie tylko w trakcie zabawy w ogrodzie. Bez problemu można ją zabrać na spacer, a wydobywające się z niej bańki mydlane dadzą dzieciom wiele radości i sprawią, że maluchy chętniej będą spędzały czas na świeżym powietrzu.

Zarówno kosiarki, jak i taczki, będą idealnym prezentem dla każdego małego ogrodnika.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.