Wczytuję dane...

Piłki

Czy ktokolwiek jest w stanie wyobrazić sobie dzieciństwo bez piłki? Zapewne byłoby to niemożliwe, bowiem jej posiadanie to możliwość wymyślenia dziesiątek ciekawych gier i zabaw. Piłka poprawi szybkość i sprawność dziecka, dbając zarazem o jego rozwój i kondycję. Ten prosty przedmiot to nieodzowny kompan dziecięcych zabaw!

W naszej bogatej i niezwykle zróżnicowanej ofercie każde dziecko znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Oferujemy bowiem zarówno standardowe piłki do gry na boisku, jak i wiele innych modeli. Hitem stały się ostatnio piłki zmieniające kierunek, ich nieprzewidywalne tory lotu sprawiają, że dziecko ma zapewnioną ogromną porcję ruchu. Piłki do skakania to także świetna zabawa, pomagają w utrzymaniu prostej postawy ciała oraz są idealnym środkiem do zabawnego przemieszczania się w formie susów.

Jeśli chodzi o piłki, koniecznie wspomnieć musimy także o modelach z licencją. Ulubione postaci z bajek pojawiające się na ich powierzchni to dla dzieci dodatkowa motywacja do gry. Nowością jest sportowa zabawka 2w1, czyli latająca dyskopiłka, którą dzieciaki uwielbiają. Miękka bańkopiłka pozwoli dzieciom na wymyślanie szeregu zabaw i gier z sobą w roli głównej.

Czas spędzony w ogrodzie na pewno nie będzie należał do nudnych, kiedy dysponuje się różnego rodzaju piłkami. Można podrzucać je samodzielnie, grać z rodzeństwem, rodzicami albo przyjaciółmi. Prosty okrągły przedmiot, a daje tak wiele możliwości!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów