Wczytuję dane...

Na wodę

Zabawa nimi to co prawda domena chłopców, ale i dziewczynki z chęcią po nie sięgają. Okazuje się, że przydadzą się one nie tylko w lany poniedziałek, lecz również podczas upalnego popołudnia spędzanego  w ogrodzie lub na tarasie. Pistolety na wodę są zabawkami, które spowodują u dzieci prawdziwą eksplozję śmiechu i radości. Ich siła tkwi bowiem w prostocie!


Producenci pistoletów na wodę przygotowali całe mnóstwo interesujących modeli, dzięki którym kilkulatki będą mogły spędzać czas we wspaniały sposób, jednocześnie ochładzając się podczas upałów. Bajecznie kolorowe, modne i starannie wykonane – nic zatem dziwnego, że dzieciaki tak bardzo je sobie upodobały. Ich producenci zadbali w odpowiednim stopniu o detale, aby każdy z egzemplarzy czymś interesującym do siebie przyciągał. Wiele z nich sygnowanych jest postacią dzielnego Strażaka Sama, ulubieńca najmłodszych z pasją gaszącego pożary.
Prócz standardowych pistoletów na wodę (nierzadko wyposażonych także w dodatkowe pojemniki, aby wodnej amunicji było jeszcze więcej) warto zwrócić uwagę również na modele z balonikami w komplecie. Można dzięki nim toczyć pełne radości wodne bitwy w ogrodzie, bawiąc się przy tym doskonale!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów