Wczytuję dane...

Mattel

Rodzice pięknej Barbie, która obowiązkowo gości w domku każdej małej i większej księżniczki. To właśnie amerykańska firma Mattel, założona w 1945 roku przez  Harolda „Matta” Matsona i Elliota Handlera, wprowadziła do świata zabawek ulubienicę małych i dużych dziewczynek - lalkę Barbie. Jednak Mattel to firma, która zdecydowanie nie kojarzy się tylko z kolorowym światem Barbie i Kena. Mattel jest również producentem fantastycznych gier, z których tą najbardziej znaną jest Scrabble. Gra ta jest wspólnym dziełem firmy Mattel i Hasbro, ale na terenie Europy, to właśnie z Mattel zapewnicie sobie sporo świetnej zabawy przy wymyślaniu słówek. Natomiast Hasbro posiada prawa autorskie do gry Scrable, oferowanej na rynku amerykańskim.

Mattel to również rewelacyjne zabawki z typowego chłopięcego świata. Tutaj prym wiodą figurki Monster High ale również wyścigówki z Hot Wheels. Mattels inspiruje naprawdę wieloma ciekawymi pomysłami i wpisuje się w zainteresowania zarówno mniejszych, jak i starszych chłopców.

Mattel to również producent gier karcianych (UNO) jak i gier zręcznościowych.

Figurki, jak i gry Mattel przeniosą też Twoje dziecko do jego ulubionego, bajkowego świata księżniczek, ale również Gwiezdnych Wojen czy Krainy Lodu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów