Wczytuję dane...

Pieski

Gdy dziecko marzy o posiadaniu pieska, lecz niestety z różnych względów nie jest to możliwe, warto pomyśleć o interesującej alternatywie. Interaktywne pieski robią zawrotną karierę nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie, zaś ten stan rzeczy kompletnie nas nie dziwi. Dzieciaki po prostu je kochają!
Różne rady, różne kolory, różne wielkości – producentom interaktywnych czworonogów udało się  w pełni zadbać o to, by zajmowanie się nimi było dla dzieci wspaniała przygodą. O pieska trzeba zadbać, przytulić go, nakarmić, a on wtedy wspaniale się odwdzięczy. Coraz większa ilość interesujących funkcji zadecydowała o rosnącej popularności tych niezwykłych zabawek. Stać się one mogą nie tylko alternatywą dla żywych zwierzaków, ale również znakomitym przygotowaniem do ich posiadania.


Modeli interaktywnych piesków przybywa z miesiąca na miesiąc. Chodzą, poszczekują, machają ogonkami, reagują na komendy – trzeba przyznać, że zadbano o każdy detal, by możliwie jak najbardziej przypominały one prawdziwe zwierzaki. Przygotowano również egzemplarze dedykowane najmłodszym, dzięki którym ich zręczność i zdolności motoryczne znacznie się poprawią.
Interaktywny piesek wymaga sporo uwagi swojego małego właściciela. Jest zatem pewne, że w domu, którym się pojawi, nie będzie już miejsca na nudę. Spacery, zabawy, karmienie – dziecko zyska przy zabawie szereg obowiązków!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów