Wczytuję dane...

Kotki

Chyba każde dziecko marzy o kotku w roli domowego pupila. Z rożnych względów jednak jego posiadanie nie zawsze jest możliwe. Jednak nic straconego! W ofercie naszego sklepu znajdują się bowiem pełne uroku interaktywne kotki, którymi trzeba się opiekować. Dzieciaki je uwielbiają!
Mogą być bardzo dobrą formą przygotowania do spotkania z żywym zwierzęciem lub jego alternatywą. Prestiżowi producenci zabawek dziecięcych przygotowali wiele ich rodzajów, jest zatem  w czym wybierać! Różne kolory mięciutkiej sierści, szereg kocich ras, a wszystkie stworzone po to, by zajmować się nimi i otaczać je opieką. Mają bardzo wiele rozmaitych funkcji, dzięki czemu dzieci nigdy się w ich towarzystwie nie nudzą.


Ciekawym ich typem są z pewnością robokotki, które wesoło skaczą, reagują na dotyk oraz mrugają zagadkowo oczkami. To nowość, która bardzo się dzieciom spodobała. Liczba dostępnych w naszej ofercie interaktywnych zabawek stale się powiększa. Wiemy bowiem doskonale, że zajmowanie się nimi to dla dzieci wielka frajda. Pozwalają na kształtowane zachowań społecznych, uwrażliwiają, uczą dzieci nowych umiejętności, a prócz tego są pełne niezwykłego czaru. Zadbano o każdy detal, by interaktywne kotki stały się zabawką, o jakiej marzą najmłodsi. W pełni się to udało!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów