Wczytuję dane...

Madej

Te zabawki od wielu lat goszczą w wielu polskich domach. To polskie przedsiębiorstwo z tradycjami, które od początku lat 90 – tych jest największym importerem i dystrybutorem zabawek na polskim rynku. Madej to np. cudowna laleczka Amelia, słodkie pluszaki Baby Love i mega fajne roboty Knabo czy Athletes.

Madej działa na rynku od 30 lat cały czas poszerzając swoją ofertę i wprowadzając na rynek naprawdę ciekawe i fantastyczne zabawki. Fabryka czekolady, dźwig budowlany czy interaktywna kuchnia dostarczą Twoim dzieciom wiele zabawy i radości.

Madej to kolorowy i fantazyjny świat małej i większej księżniczki – a szczególnie lalki, fabryki ciasteczek, lub czekolady, czy pianino z mikrofonem. To również świetne propozycje dla chłopców – samochód straży pożarnej, deskorolki, piłki, warsztat samochodowy czy worek bokserski – znajdziesz tu ciekawe propozycje i dla mniejszych i dla starszych.

Firma Madej dba pełne bezpieczeństwo Twoich dzieci. Wszystkie zabawki posiadają odpowiednie certyfikaty i wykonane są z bezpiecznych i trwałych materiałów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów