Wczytuję dane...

Szmacianki

Miękkie w dotyku i słodkie z wyglądu – lalki szmacianki to idealne przyjaciółki dla każdej małej dziewczynki. Ze szmacianką i noc nie straszna i długa droga nad morze nie nudna. Dziewczynka chętnie zabierze taką lalkę na spacer. Wystarczy, że do kompletu dostanie wózek - głęboki albo spacerówkę. Oj, będzie frajda. Laleczka może płakać podczas spaceru, zwłaszcza jeśli będzie to Laura – ładna laleczka wydająca, która w różny sposób reaguje – płacze, albo śmieje się. Szmacianka może być głodna, więc dziewczynka może z nią zaplanować piknik, albo pójść na plac zabaw.

Szmacianki to wierne towarzyszki, zwłaszcza tych najmłodszych dziewczynek. Lalka jest miękka i bezpieczna w użyciu. Nie musisz się obawiać, że coś złego się stanie podczas zabawy. W końcu znasz swoje dziecko i wiesz, że lubi eksperymentować. Z tą lalką dziewczynka może zrobić wszystko i nic się nie stanie. Po wspólnym spacerze, kolacji z pizzą czy wizycie w lodziarni, zafunduj porządny prysznic w pralce. Będzie znów czysta, pachnąca i słodka.

Szmacianki mogą być wykonane w całości z materiału, łącznie z rączkami, nóżkami i główką. Takie są świetnymi Przytulankami, zmieszczą się nawet w wózku i nie zrobią dziecku żadnej krzywdy. W naszym sklepie znajdziesz jednak też szmacianki z winylowymi rączkami i nóżkami i z główką wykonaną z miękkiego i przyjemnego w dotyku tworzywa sztucznego.

Możesz również zdecydować, czy lalka szmacianka ma śpiewać, wydawać dźwięki czy ma być tylko cudowną Przytulanką do łóżeczka podczas podróży.

Laleczki szmacianki rozwiążą Twój dylemat, jeśli nie wiesz, co małej dziewczynce sprezentować na gwiazdkę czy urodziny. Nawet jeśli w pokoju mieszka już kilka sympatycznych lalek, to z pewnością taka szmacianka skradnie na długo serce małej dziewczynki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów