Wczytuję dane...

Steffi

Lalka Steffi to aktualnie najpopularniejsza konkurentka klasycznej Barbie. Jej producentem jest kultowa marka Simba, która słynie z wielkiej dbałości o jakość wykonania swoich produktów oraz ich ponadprzeciętnej różnorodności.

Jesteśmy przekonani, że w pełnej uroku lalce Stefii zakocha się każda kilkulatka. Precyzja jej wykonania oraz dołączenie szeregu rozmaitych funkcji na pewno również zadecydowały o popularność tego modelu. Do lalki przygotowano całe mnóstwo różnorodnych akcesoriów, dzięki którym bohaterka przybierać może wiele ról. Do wyboru mamy między innymi meble i przybory kuchenne, piękny pałac, elementy wyposażenia salonu oraz łazienki, sypialnię, rower i garderobę. Ich kompletowanie na pewno okaże się dla kilkulatki wspaniałą przygodą! Dokładne odwzorowanie szczegółów, duża ilość gadżetów i akcesoriów to gwarancja wielogodzinnej wesołej zabawy – samodzielnie, z rodzicami albo też w gronie przyjaciółek.

Producent położył duży nacisk na kwestię bezpieczeństwa, wykorzystując do stworzenia lalki i dodatków wyłącznie wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych technik. Kilkulatki wprost uwielbiają bawić się Stefii, niejako przy okazji trenując umiejętności aktorskie oraz społeczne zachowania.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów