Wczytuję dane...

Bellies Rozkoszne Brzuszki

To dopiero będzie zamieszanie w pokoju małej dziewczynki! Gaworzące, psotne i pełne zwariowanych pomysłów laleczki Bellies to prawdziwe urwisy, ale tak słodkie i urocze, że trudno się na nie gniewać! Poznaj całą czwórkę: Pinky – Twink, Yumi – Yummy, Muak – Muak i Bobbo – Boo. To Maluchy, które urozmaicą dzień i stworzą wiele ciekawych okazji do zabawy. Każda z laleczek ma swój znak szczególny. Muak Muak ma serduszko, Yumi Yummy – pączek, ponieważ uwielbia jeść, a Bobby Boo cały dzień, by tylko straszył innych – jego znakiem szczególnym jest więc duszek. To znaki rozpoznawcze tych laleczek, ale również kreatywne podpowiedzi do fajnej, radosnej zabawy.

Rozkoszne brzuszki wydają dźwięki i gaworzą. Można je karmić i przebierać. Będą przeszczęśliwe, jeśli zamieszkają w swojej uroczej willi. Zjeżdżalnia, basen z kulkami, jadalnia i łóżeczka do spania – Twoja córka będzie mieć rączki pełne pracy, zwłaszcza jeśli sprezentujesz jej wszystkie cztery laleczki.

Jeśli Twoja córka uwielbia bawić się w dom, kocha małe laleczki i sprawia jej radość układanie ich do snu, organizowanie wielkich balów czy wspólnych spotkań, to Rozkoszne brzuszki sprawią jej naprawdę wiele radości.

Rozkoszne brzuszki to udana kolekcja od pomysłowego Epee. W naszym sklepie dokupisz np. ubranka dla lalek, zestaw do spania albo do zdrowego jedzenia. Jedzenia? Tak! Laleczka je, a nawet robi kupkę. W zestawie dołączona jest specjalna encyklopedia kupek, ponieważ kupka może mieć różny kolor. To nie tylko jest więc zabawa, Twój córeczka będzie mieć bowiem również pierwsze odpowiedzialne zajęcia.

Bellies przeznaczone są dla dziewczynek od trzeciego roku życia. Zainteresują jednak też starsze dziewczynki i będą świetnym prezentem urodzinowym czy na wielkanocnego zajączka. Możesz wybrać samą lalkę albo w zestawie z fantastyczną willą dla całej czwórki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów