Wczytuję dane...

Barbie

Lalki Barbie zadebiutowały na rynku w 1959 roku, kiedy to zostały zaprezentowane na Targach Zabawek w Nowym Jorku przez firmę Mattel. Barbie są inspirowane niemieckimi lalkami przeznaczonymi do kolekcjonowania przez dorosłych – Bild Lilli. Lalki Barbie zawdzięczają swą nazwę córce Pani prezes Ruth Handler – Barbarze, zaś Ken to syn – Kenneth. Obecnie są najpopularniejszą z marek i stały się częścią kultury masowej. Lalki o perfekcyjnym wyglądzie rozkochały w sobie małe dziewczynki, które uwielbiają odgrywać przeróżne scenki oraz przebierać je.

W dzisiejszych czasach Barbie to dla dziewczynek ikona piękna i idealnej sylwetki – długie blond włosy i duże niebieskie oczy przy kolorowych i unikalnych stylizacjach zachwycają i powodują, że małe księżniczki chcą mieć całą kolekcję. Coraz częściej firma Mattel odchodzi od pierwotnego blond ideału i różnorodność lalek robi wrażenie. Ogromna, światowa popularność tych lalek spowodowała, że powstało wiele rozmaitych serii, a nawet ekranizacji w postaci serialów i filmów. Obecnie każda dziewczynka znajdzie swoją ulubioną kolekcję, którą można bawić się w całkiem nowy sposób. Wybór jest ogromny, a możliwości zabawy praktycznie nieograniczone – Barbie Kraina Słodkości, Delfiny z Magicznej Wyspy, Fashionistas, I Can Be, Made To Move Gimnastyczka, czy seria torów i kolejek On The Go to tylko niewielki procent szerokiej gamy produktów z najpopularniejszą lalką w roli głównej. Każda z serii posiada unikane cechy, które zachęcają do odkrywania kolejnych.

Lalki Barbie są doskonałym prezentem zarówno dla młodszych, jak i starszych dziewczynek. Oferta zestawów do zabawy o rozległej tematyce pozwala w punkt dobrać odpowiednią kolekcję do dziecka oraz jego potrzeb, zainteresowań i oczekiwań. Efektem tego jest nieopisane zadowolenie i wpadnięcie w wir prawdziwie radosnej zabawy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów