Wczytuję dane...

Clemmy

Zaskakująco miękkie i cudownie pachnące – nic zatem dziwnego, że miliony dzieci na całym świecie pokochały klocki Clemmy. Jesteśmy bardzo dumni z faktu posiadania ich w naszej ofercie. Wiemy bowiem doskonale, że rodzice bardzo chętnie kupują je maluchom. Ich kształty wspaniale trzymają się w ich malutkich dłoniach. Warto wiedzieć, że są odpowiednie już dla półrocznych niemowląt. Bajeczne kolorowe i dające się połączyć z innymi rodzajami klocków – ich uniwersalność i staranność wykonania są godne uwagi!


Zadbano również o kwestię bezpieczeństwa, dzięki czemu zestawy klocków Clemmy są w pełni bezpieczne. Stworzono je z dbałością o szczegóły, przygotowując całe mnóstwo różnorodnych zestawów zawierających szereg akcesoriów, gadżetów oraz elementów dodatkowych. Bardzo pomagają w rozwijaniu zdolności manualnych małych dzieci, rozwijając jednocześnie ich wyobraźnię oraz spostrzegawczość. Nikogo nie powinno dziwić to, że aktualnie to właśnie klocki Clemmy uchodzą za jedne z najpopularniejszych na całym globie.
Komplety przybierają najróżniejsze formy (między innymi koszyka kształtów, domku, tory wyścigowego czy też uroczych zwierzaków), dzięki czemu można kupować różne zestawy, łącząc je z sobą. Maluchy je uwielbiają, a rodzice doceniają ich rozliczne zalety!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów