Wczytuję dane...

Hasbro

Monopoly, kucyki My Little Pony albo frajda w plastelinowym świecie Play - Doh – to najbardziej popularne marki jednego z największych producentów zabawek na świecie, firmy Hasbro.

Firmę w 1923 roku założyło trzech braci: Hillel, Herman i Henrie Hassenfeld. Nie od razu jednak firma Hasbro urozmaicała swoimi pomysłami dziecięcy świat. Na początku amerykańskie przedsiębiorstwo produkowało mapy oraz artykuły typowo szkolne. Dopiero od 1943 roku zaczęto produkować zabawki. Pierwszym hitem były figury Mr Potato Head (Pan Kartoflana Głowa) i i G.I. Joe.

Dziś zabawki i gry Hasbro znane są na całym świecie. W międzyczasie firma przejmowała również mniejszych producentów, takich jak np. Wizards of the Coast czy Milton Bradley. To dlatego firma jest obecnie największym producentem gier dla dzieci w każdym wieku. Można tu znaleźć zarówno gry rodzinne, zręcznościowe jak i towarzyskie. Do najpopularniejszych należą Monopoli czy Twister.

Od lat firma Hasbro dostarcza dzieciom także wiele ciekawych pomysłów na zabawę z plasteliną. Marka Play – Doh pozwala stworzyć urodzinowe przyjęcie z muffinami czy lodami. Dzieci mogą sprawdzić się w zawodzie dentysty, albo spędzić popołudnie przy ciekawych pracach artystycznych.

Hasbro znana jest także z figurek, lalek, czy robotów. Te bardziej znane zwłaszcza wśród mniejszych dziewczynek, to koniki myLittle Pony, wśród chłopców natomiast królują Transformers – niesamowite roboty.

Firma Hasbro od wielu lat dostarcza niesamowitych inspiracji do zabawy dla dzieci w każdym wieku.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów