Wczytuję dane...

Planszowe

Popularnych planszówek nie może zabraknąć w żadnym domu. Cudownie wypełniają czas, kiedy za oknem pada deszcz, fenomenalnie rozwijają wyobraźnię, są świetnym treningiem myślowym i łączą pokolenia. Gry planszowe w naszym sklepie znajdziesz zarówno dla tych najmłodszych, tych starszych, jak i tych najstarszych. Takie klasyki jak Chińczyk, Monopoly, Remik, Warcaby czy Gorący ziemniak, to nie jedyne propozycje, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie.

Poznaj np. serię gier z ulubionymi bohaterami z bajek, np. Kopciuszek, Calineczka, Pinokio czy Jaś i Małgosia. W środku znajdziesz nie tylko ciekawą grę dla najmłodszych, ale również płytę CD z ulubionymi bajkami Twojego dziecka. Wybór jest tak szeroki, że z powodzeniem znajdziesz także coś dla miłośników szybkiej jazdy jak np. Wyścigi, Żużel czy Full Speed albo dla fanów piłki nożnej czy zwierzątek. Te gry są świetne nie tylko dla najmłodszych chłopców, wciągniesz w nie też córkę czy inne dzieci, np. na przyjęciu urodzinowym.

Gry planszowe świetnie rozwijają myślenie, zwłaszcza jeśli wybierzesz np. Dopasuj, Ostatnia litera, Pantomima, Biznes, a dla starszych graczy np. Fakty. Wolisz coś, co będzie zaproszeniem do emocjonującej, pełnej śmiechu i dobrego humory zabawy? Rozejrzyj się więc dobrze, bo takich gier, jak Emocje, Gorący ziemniak czy Moje na górze znajdziesz u nas o wiele więcej.

W naszym sklepie polecamy gry od Alexander, Adamigo, Granna, Epee, Hasbro, Clementoni czy Trefl. Dobra jakość, niebanalne pomysły i kolorowa oprawa są gwarancją dobrej i długiej zabawy. Nieważne czy szukasz gier typowo rodzinnych czy takich, które wypełnią popołudnie rodzeństwu, u nas masz naprawdę szeroki wybór. Zapraszamy!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów