Wczytuję dane...

Granna

Witaj w szalonym, eksperymentalnym i logicznym świecie fantastycznych gier polskiej firmy Granna. Tutaj znajdziesz coś idealnego i dla mniejszych i dla starszych zwolenników tradycyjnych planszówek jak i gier zręcznościowych. Planszówki, popularne szachy gry strategiczne czy rodzinne spod znaku Granna – rozprawią się z nudą i brakiem zajęć w każdy zimowy czy deszczowy wieczór.

Granna to świetne pomysły dla najmłodszych – puzzlowe misie, memory z alfabetem, domki czy Łap prosiaka – to gry, które uczą logicznego myślenia, ćwiczą koncentrację, ale również dostarczają dużo rozrywki tym najmłodszym graczom.

Granna to idealna propozycja na rodzinne niedzielne popołudnie. Takie gry jak Loch Ness M/S Batory czy Niezłe Ziółka zaanimują do wspólnej zabawy całą rodzinę. Kto wygra - ten najlepszy, a kto przegra – sprząta po obiedzie? Opcje mogą być różne!

Granna to również sentymentalne powroty do czasów dzieciństwa mamy czy babci – gra w statki, chińczyk, czy rozpisywane namiętnie na kartce państwa i miasta. To gry, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Granna tchnęła w nie nowe życie. Chętnie zabierzecie je ze sobą na urlop, czy na spotkanie z przyjaciółmi.

Polska firma Granna od wielu lat dba o rozrywkę i nasze umysły. Dostarcza ciekawych rozwiązań, zmusza do myślenia i poprawia nastroje. Rozbujany pingwin albo zamek szyfrowy to absolutne nowości, które pozwalają wygrać tylko wtedy, jeśli się dobrze zastanowisz.

Granna musi wręcz zagościć w Twoim domu. Zrób z nią świetny prezent urodzinowy, kup na zajączka albo wręcz bez okazji. Popularne planszówki i gry logiczne to również fajny pretekst do spędzania wspólnego czasu. Bawcie się, grajcie, łapcie wiatr w żagle i trenujcie umysły, a wszystko przy dobrej zabawie, głośnym śmiechu i w miłej atmosferze.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów