Wczytuję dane...

44 Koty

Dzieci bardzo często związują się z postaciami ze swoich ulubionych kreskówek. Obecnie wśród najmłodszych dużą popularnością cieszy się bajka 44 koty. Włoska animacja opowiada o grupie bezdomnych kotów, która postanawia zmienić stary, opuszczony garaż w miejsce prób zespołu muzycznego, który założyli. W pewnym momencie garaż staje się klubem, w którym spotykają się, bawią i odpoczywają wszystkie bezdomne koty z okolicy.

Sklep Modino ma w swojej ofercie figurki głównych bohaterów bajki 44 koty: Lampo, Milady, Pilou i Klopsika. Aby uatrakcyjnić dzieciom zabawę, w zestawie z figurkami znajdują się instrumenty muzyczne, na których grają bohaterowie animacji oraz charakterystyczne dla nich gadżety takie jak motocykl czy futerał do kontrabasu, w którym Lampo odpoczywa między występami.

Figurki z serii 44 koty będą idealne dla małych fanów tej animacji, jednak z pewnością spodobają się też dzieciom, które po prostu lubią figurki, przedstawiające zwierzęta. Kup Lampo oraz Milady z gitarą i mikrofonem, Pilou z perkusją oraz Klopsika z keyboardem, a będziesz miał cały zespół Arcykotów! Twoje dziecko będzie mogło bawić się nimi samo albo z przyjaciółmi. Dzięki niewielkim rozmiarom figurek (koty mają po około 8 cm wysokości) dziecko będzie mogło je zabrać ze sobą do przedszkola lub na wycieczkę i pobawić się w pociągu czy samochodzie. Zaletą tych figurek jest także fakt, że posiadają ruchome nogi i ramiona.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów