Wczytuję dane...

Konie

Konie Schleich to figurki produkowane przez niemiecką firmę Schleich. Firma została założona w 1935 roku przez Friedricha Schleicha i od tego czasu zajmuje się projektowaniem i tworzeniem najwyższej jakości, ręcznie malowanych zabawek dla dzieci. Początkowo były to postacie z bajek, jednak w latach 80. do oferty wprowadzono także figurki przedstawiające zwierzęta. 

Firma Schleich stworzyła całą kolekcję figurek przedstawiających konie. W jej skład wchodzą zabawki ukazujące zwierzęta różnej rasy, płci i maści. Każda z nich została wykonana z niezwykłą starannością i dokładnie oddaje rzeczywisty wygląd konia.

Figurki Schleich charakteryzują się detalami pozwalającymi rozpoznać poszczególne rasy.

Producent szczególną uwagę zwraca na budowę konia, umaszczenie czy wielkość. Właśnie dlatego figurka przedstawiająca konia arabskiego ma wysoko osadzony ogon, a Pinto charakterystyczne łaty. Aby figurki tworzyły spójną całość, producent utrzymał równą skalę wielkości modeli względem siebie. Wszystko to sprawia, że dziecko z łatwością pozna różnice występujące między poszczególnymi rasami koni. Warto zwrócić uwagę również na to, że można kupić figurkę przedstawiającą klacz, ogiera i źrebię danej rasy. 

Aby uatrakcyjnić zabawę konikami Schleich, można do nich dokupić różne akcesoria, w tym zagrodę dla koni, samochód z przyczepą czy specjalną myjnię. Niektóre figurki mają dołączone siodło lub uzdę. 

W kolekcji znajdują się konie i kucyki. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów