Wczytuję dane...

Safiras

Safiras to kolekcja słodkich, wykonanych z pluszu smoków. Miękkość i delikatność materiałów, z których zostały wykonane zachęcają maluchy do przytulania, dzięki któremu wydziela się hormon dobrego samopoczucia - oksytocyna. Cudowne smoki Safiras są odpowiednie dla każdego dziecka, nawet tych najmłodszych. Zbierz całą kolekcję przepięknie ubarwionych smoków zamieszkujących krainę Tarakona. Ich kolor nie jest przypadkowy! Zależy on od żywioły, którym włada stworek: woda, ogień, powietrze, ziemia. Życie wszystkich smoków jest spokojne i szczęśliwe, chyba że pojawia się mały, psotny smok cienia zwany Draki.

Smoki co roku obchodzą Kryształowy Festiwal! Budują wspaniałe ozdobne karety i prezentują je innym. Każdy żywioł posiada unikatowe ozdoby i dekoracje. Przekonaj się, która jest najpiękniejsza i sama zdecyduj, która tym razem wygra. Karety występują  w zestawie razem z figurką smoka.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.