Wczytuję dane...

Mickey i Przyjaciele

Myszka Mickey to jedna z wielopokoleniowych i najbardziej popularnych bajek na całym świecie. Za tę superprodukcję odpowiada gigant filmów animowanych Disney. Mickey doczekała się wielu ekranowych reprodukcji, jak również całych serii zabawek. Serial Mickey i Przyjaciele to perypetie tytułowego bohatera i innych postaci znanych z produkcji Disneya takich jak Goofy, Kaczor Donald, Minnie, Pies Pluto i wiele innych. Wszystkie z tych postaci są bardzo popularne przez co maluchy uwielbiają się utożsamiać praktycznie z wszystkimi bohaterami animacji i odgrywać bajkowe scenki, gdy tylko nadarzy się okazja.

W kategorii figurek znajdą Państwo wspaniałe modele i zestawy związane z przygodami Myszki Mickey i jej przyjaciół. Od pojedynczych kolekcjonerskich figurek, po nieuzinkowe zestawy pozwalające na niemalże idealne odwzorowanie poszczególnych epizodów.

Z szeroką gamą zabawek o przygodach Mickey znajdą Państwo doskonały prezent dla swojej pociechy, która bezsprzecznie ucieszy się na widok oryginalnej, disneyowskiej postaci!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów