Wczytuję dane...

Luminki

Fantastyczne i niezwykle słodkie zabawki, które w ciągu dnia zapewnią dziecku wiele radości i fajnych przeżyć, a w nocy zatroszczą się o jego spokojny i niczym niezakłócony sen. Luminki to przeurocze zwierzaczki, które świecą i wydają zabawne dźwięki. Wystarczy dać buziaka w główkę zwierzaczka, by zabłysnął światłem i przegonił straszne ciemności. Luminki to również świetny towarzysz podczas urlopu. Dzieci uwielbiają wieczorne wędrówki z latarką albo budować namioty z kołdry i poduszek. W takich ciemnościach Luminki zadbają o odpowiednią porcję światła i przy okazji naprawdę udanej zabawy.

Luminki to świetny pomysł na prezent i dla chłopczyka i dla dziewczynki. Epee zapewnia również ciekawe gadżety do kompletu, jak np. latarenka chatka ze zwierzakiem.

Dzieci uwielbiają zabawę ze światłem, z Luminkami możesz im to zapewnić w bezpieczny sposób. Zdecyduj się na jednego zwierzaka, bądź skompletuj całą rodzinę Luminków zarówno dla poszukiwacza przygód, jak i delikatnej i słodkiej księżniczki. Każdy z nich z pewnością pokocha Luminki!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów