Wczytuję dane...

Little People

Przyjaciele ze świata Little People to postacie, z którymi dzieci łatwo się utożsamiają. Każdy z bohaterów jest wyjątkowy i ma własną, niepowtarzalną osobowość – podobnie jak Twoje dziecko. Niezależnie od tego, czy Twój maluch jest energiczny jak Eddie czy też nieśmiały i troskliwy jak Mia, bohaterowie Little People pomogą mu nauczyć się czegoś o sobie i innych. Twoje dziecko rośnie, rozwija się i poznaje nowe możliwości zabawy, odkrywając, ucząc się i dostrzegając nowe rzeczy każdego dnia.

Dlaczego tak ważna jest wyobraźnia?

Dziecko, które ma rozwiniętą wyobraźnię, może łatwiej zrozumieć otaczający je świat, efektywnie się uczyć oraz lepiej radzić sobie z codziennymi wyzwaniami. Dzięki zabawie z użyciem wyobraźni dzieci uczą się rozwiązywania problemów, kreatywnego myślenia, a w dalszej kolejności także czytania i rozumienia. Dzieci bawią się i zmieniają każdego dnia, odkrywają nieznane i poznają różne społeczne role i zadania. Kreatywna zabawa inspiruje dziecko, rozwija wiele umiejętności i kształtuje jego osobowość.

Nabywanie umiejętności
Rozwijanie wyobraźni nie jest jedyną korzyścią płynącą z zabawy zestawami i figurkami Little People. Zabawki Little People oferują wiele różnorodnych motywów i tematów, a rekwizyty i akcesoria tworzą inspirującą scenerię, zachęcając dzieci do kreowania własnych światów i samodzielnej zabawy. Dzięki temu dzieci:
• przejmują kontrolę nad własnym światem
• poznają mechanizmy działania różnych przedmiotów
• uczą się rozwiązywania problemów
• uczą się myślenia i nabywają zdolności językowe.
Zapraszamy do zakupów w Modino!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów