Wczytuję dane...

Jake i Piraci z Nibylandii

Jake i Piraci z Nibylandii to bajka inspirowana przygodami Piortusia Pana. Amerykańska produkcja została specjalnie przygotowana na potrzeby kanału Disney Junior. Animacja opowiada historię piratów-dzieci, które próbują odnaleźć skarb ukryty w przepięknej krainie zwanej Nibylandią. W trakcie przygody bohaterowie muszą zmagać się z innymi poszukiwaczami skarbów, jak również innymi piratami. Jednym z nich jest przebiegły i zły Kapitan Hak i jego towarzysz Swądek.

W ofercie figurek znajdziesz wspaniałe modele przedstawiające bohaterów serialu, jak również zestawy pozwalające odtwarzać ulubione scenki, bądź tworzyć całkiem nowe przedstawienia zależne tylko i wyłączenie od wyobraźni malucha. W ofercie sklepu Modino znajduje się m.in. interaktywna, mówiąca figurka tytułowego Jake'a, cudowna łódź podwodna Łajbek, czy budzącą niepokój bazę Kapitana Haka wzniesioną na skale.

Przeżyj przygody Jake'a i jego przyjaciół jeszcze raz! Wyrusz na niebezpieczną wyprawę, pokonaj Kapitana Haka i odnajdź ukryty skarb!

Odtwarzaj ulubione scenki i baw się w piratów razem z Modino!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów