Wczytuję dane...

Harry Potter

Twoje dziecko jest fanem magicznego świata inteligentnego, a czasem psotnego Harrego i jego czarodziejskich sztuczek? Z pewnością nie przegapi żadnej książki ani filmu, a jeśli przeczyta gdzieś o obozie dla takich pozytywnie zakręconych czarodziejów jak on, nie ma siły – musisz go tam zapisać! Również w jego pokoju jest be wątpienia pełno gadżetów, powiązanych z Harrym Potterem. Jeśli szukasz czegoś, co choć na chwilę pozwoli mu zniknąć w tym wyjątkowym świecie, bez wychodzenia z własnego pokoju, to w naszym sklepie znajdziesz również cos odpowiedniego, np. metalowe figurki, z wszystkimi postaciami z Harrego Pottera. Być może i Twoje dziecko pozostaje pod wielkim wrażeniem młodego czarodzieja, który za sprawą tajemnych sztuczek, ale i sprytu czy przyjaciół, walczy ze złem i zwycięża. Jeśli sprezentujesz mu samochód Ford Anglia, to bez dwóch zdań ułatwisz tworzenie wielkiego imperium magii. Może nawet Twoje dziecko dopisze dalszy ciąg przygód Harrego?

Figurki są stabilne, wykonane z trwałych bezpiecznych materiałów, przeznaczone dla dzieci od trzeciego roku życia, jednak fani Harego Pottera zazwyczaj są nieco starsi. Możesz kupić cały zestaw figurek (w komplecie 20 sztuk), jako nagrody za dobre wyniki w nauce (za jedną ocenę jedna figurka), możesz zaskoczyć swoje dziecko takim zestawem pod choinką albo na urodziny. Z pewnością znajdzie innych fanów magii, z którymi odgrywać będzie całe sceny tej popularnej książki.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.