Wczytuję dane...

Gormiti

Gormiti to seria zabawek kolekcjonerskich z nastawieniem na pojedynki między zbieraczami. Do figurki producent dołącza karty opisuje postać oraz przedstawiające jej punktowe statystyki. Wygrywa gracz, którego karta posiada większą ilość punktów. Gormici dzielą się na dwie armie reprezentujące zło i dobro. Dodatkowo każdy z nich przynależy do nacji. Aby uatrakcyjnić rozgrywkę postacie podzielono również na zamieszkiwane terytoria oraz moc władania żywiołami. Wpływa to głownie na styl walki poszczególnych bohaterów, jak również ich wygląd. Popularność gry spowodowała, iż doczekała się ona ekranizacji w postaci serialu animowanego o tym samym tytule.

Figurki Gormitów sprzedawane są w pojedynczych saszetkach, bądź paczkach zawierających większą ilość postaci. Wielkość figurek waha się od 5 do 6 cm, w zależności od serii. Co więcej, nowsze modele zamiast tradycyjnych kart są wyposażone w trójwymiarowe karty 3D!

Zbierz całą kolekcję Gormiti  i wymieniaj się postaciami ze znajomymi. Pokonaj ich w zaciętej rywalizacji i zostań mistrzem w świecie Gormitów!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów