Wczytuję dane...

Frozen Kraina Lodu

"Frozen - Kraina Lodu" to film animowany wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych w 2013 roku przez Disneya. Świeżość i ciekawa fabuła oraz bohaterowie przyczyniły się do ogólnoświatowego sukcesu, a animacja stała się najbardziej dochodową animacją wszechczasów. Najlepszym dowodem na to jest zdobycie przez film Disneya aż dwóch Oskarów!

Bajka opowiada historię dwóch sióstr, księżniczek Elsy i Anny, które zostały od siebie odizolowane ze względu na niebezpieczną moc Elsy, która dotykiem potrafi tworzyć lód i śnieg. Siostry został odseparowane, gdyż przypadkowo Elsa użyła mocy na Annie, która straciła przytomność, a jej włosy zmieniły barwę na jaśniejszą. Królewska para - rodzice sióstr zaginęli w tajemniczych okolicznościach podczas podróży. Gdy dziewczynki dorosły, rozpoczęto przygotowania do koronacji Elsy. Tym samym siostry dostają okazję na ponowne spotkanie, jednak Król Trolii, który pomógł wcześniej Annie po tragicznym wypadku, wymazał jej pamięć dotyczącą magicznych mocy Elsy...

Superprodukcja Disneya doczekała się wielu rodzajów zabawek, dzięki którym dzieci mogą odtwarzać scenki z filmu, a nawet tworzyć własne unikalne przygody bohaterów "Krainy Lodu". Wśród zabawek znalazły się również wspaniałe figurki. Znajdziecie Państwo u nas unikalne figurki Elsy, Anny, bałwanka Olafa i innych. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która pomoże w pełni zadowolić każde dziecko!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.