Wczytuję dane...

Globusy interaktywne

Nie od dziś wiadomo, że dzieci czasami trudno zachęcić do nauki. Aby to zmienić, powstaje wiele gadżetów, które łącząc naukę z zabawą, mają zachęcić najmłodszych do poszerzania wiedzy w taki sposób, aby dziecko nawet nie zauważyło, że się uczy.

Jednym z akcesoriów, które powstały z myślą o połączeniu przyjemnego z pożytecznym są właśnie interaktywne globusy. Stanowią one sporą konkurencję dla tradycyjnych globusów, gdyż dzięki nim dzieci nie tylko przyswajają mapę świata, lecz także poznają informacje na temat krajów, stolic, walut, języków, hymnów czy lokalnych produktów. Poszerza to znacznie ich wiedzę o świecie i daje możliwość poznania ciekawostek, których mapa czy zwykły globus by im nie zaprezentowały.

Z kolei poznanie intrygującego faktu o jakimś zakątku świata jest pierwszym krokiem w zachęceniu dziecka do samodzielnego szukania informacji i poszerzania wiedzy na dany temat. Ponadto interaktywne globusy często dają możliwość sprawdzenia nabytej wiedzy, gdyż zawierają w sobie quizy, składające się z nawet kilkuset pytań. Sprawia to, że są one nie tylko doskonałymi narzędziami służącymi dziecku do nauki, lecz także gadżetami zapewniającymi rozrywkę całej rodzinie. Z interaktywnymi globusami połączone są specjalne aplikacje, które sprawiają, że nauka jest jeszcze ciekawsza, a informacje są aktualizowane na bieżąco.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów