Wczytuję dane...

Ecoiffier

Podobnie, jak Smoby, tak również Ecoiffier obecnie należy do wielkiego koncernu Simba – Dickie – Group. Francuskie zabawki spod znaku Ecoiffier dostarczają fantastycznej zabawy dzieciom w różnym wieku. Koferek lekarza, chodziki, czy kuchnie – to najbardziej znane zabawki tego producenta.

Z Ecoiffier Twoje dziecko może więc stworzyć prawdziwą restaurację, kawiarnię czy bar szybkiej obsługi w swoim pokoju. Może się pobawić również w sklep – Ecoiffier zapewni mu kasę, produkty do sprzedaży a także narzędzia do posprzątania sklepu.

Ecoiffier przyda się również, jeśli w domu masz małego mechanika. Świetny pierwszy warsztat z Ecoiffier uchroni przed zniszczeniem narzędzia taty i przed skaleczeniem palce dziecka. W warsztacie modułowym mały mechanik zatraci się bez reszty.

Ecoiffier to również świat różnych pojazdów – kosiarka na ogród, taczka, czy traktor do piaskownicy. Jeśli Twoje dziecko uwielbia zabawę na świeżym powietrzu, to z tymi zabawkami świetnie urozmaicisz mu czas.

Ecoiffier zna najskrytsze pragnienia dzieci. Wie, jak bardzo chcą poczuć się dorosłymi, jak bardzo lubią bawić się w dom czy w szkołę i stwarza im do tego wymarzoną atmosferę. Tych zabawek nie może więc zabraknąć również w pokoju Twojego dziecka.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów