Wczytuję dane...

Dyskopiłka

Dyskopiłki stały się popularne kilka lat temu. To właśnie wtedy zabawka, będąca połączeniem dysku (frisbee) i piłki podbiła serca najmłodszych. Nie powinno to nikogo dziwić, gdyż gadżet ten łączy w sobie zalety obu tych akcesoriów. Gdy zaczynamy zabawę, ma kształt dysku, którym można rzucić, a już po chwili, w najmniej spodziewanym momencie, zamienia się w piłkę. Dysk przeobraża się w piłkę samoczynnie, często w czasie lotu. Aby piłkę z powrotem zamienić dysk, wystarczy ją ścisnąć rękoma. Wraz ze zmianą kształtu, często zmienia się także rozmiar zabawki. Dyskopiłki przeznaczona są dla dzieci między 3 a 7 rokiem życia. Jednak mniejsze egzemplarze bardzo dobrze sprawdzą się także w czasie zabawy z młodszym dzieckiem. Moment, w którym dysk zamienia się w piłeczkę, z pewnością sprawi maluchowi wiele frajdy. Dyskopiłka zapewni również sporą dawkę świetnej zabawy starszym dzieciom, a nawet dorosłym.

Dyskopiłki są wykonane z miękkich, bezpiecznych materiałów, a ich brzegi przeważnie są zabezpieczone. Dzięki temu jest to zabawka, którą można bawić się zarówno na dworze, jak i w domu. Jest to zatem gadżet, który doskonale będzie się sprawdzał przez cały rok. Dużą zaletą dyskopiłek jest także fakt, że ze względu na ich niewielkie rozmiary można zabrać je ze sobą np. na wakacje.

Wybór dyskopiłek jest coraz większy. Obecnie można kupić zabawki przypominające UFO, świecące albo mieniące się wieloma kolorami.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów