Wczytuję dane...

Dickie

Świat czterech kółek interesuje dzieci od najmłodszych lat. I nieprawdą jest, że tylko chłopców. Dziewczynki też, kiedy bawią się np. w szpital, chcą mieć na wyposażeniu helikopter albo karetkę pogotowia. Dickie to firma, która od pond 40 – lat zapewnia frajdę z zabawy z pojazdami. Tutaj świetnie dobierzesz pojazd do odpowiedniej grupy wiekowej. Dla tych najmłodszych dedykowane są bezpieczne i pewne pojazdy, które ułatwiają poznawanie zasad ruchu drogowego, i budowy poszczególnych pojazdów. Autka od Dickie mały mechanik może testować na wiele sposobów bez ryzyka krzywdy. Z Dickie Toys urządzisz w pokoju dziecka prawdziwą firmę budowlaną – koparki, ładowarki, a nawet sterowany dźwig – solidne i funkcjonalne pojazdy pomogą zbudować Twojemu dziecku piramidę z klocków albo stworzyć wielki plac budowy we własnym pokoju.

Dickie w swojej kolekcji posiada również pojazdy zdalnie sterowane i to nie tylko dla tych najstarszych. Z prostym pilotem i z postaciami z ulubionych kreskówek - to zabawki idealne również dla ciekawego przeżyć i miłośnika wielkich emocji 4 – latka.

Oprócz tego Dickie oferuje terenówki, auta policyjne, czy pociągi.

W 1993 roku w katastrofie lotniczej zginął założyciel przedsiębiorstwa. W tym samym roku Dickie przejął koncern Simba – Toys. Nadal jednak wszystkie pojazdy produkowane są z logo Dickie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów