Wczytuję dane...

Clementoni

„Zabawa to poważna sprawa” – tak o swoim podejściu do świata zabawek mówi sam założyciel firmy – Mario Clementoni. I to bardzo dobrze obrazuje świat edukacyjnych zabawek tej firmy. Przez ponad 50 lat Clementoni wspomaga rodziców w rozwoju ich dzieci. Nauka przez zabawę jest bowiem najlepszą formą uczenia dzieci, a z Clementoni Twoje dziecko pozna więcej słów, albo np. nauczy się rozpoznawać, która jest godzina.

Clementoni to przede wszystkim puzzle i dla tych mniejszych i dla tych starszych. Znajdziesz takie tradycyjne, ale też w wersji 3D czy puzzle podłogowe. To świetny trening pamięci i koncentracji.

Clementoni to jednak również słodkie i beztroskie dzieciństwo z lalkami LOL, które cieszą zarówno małe i większe księżniczki. To zabawa, ale również nauka. Dziewczynki mogą wykonywać różne doświadczenia, np. poprzez zostawienie laleczki na kilkanaście minut w zamrażalce itd.

Clementoni to również ciekawe propozycje dla najmłodszych. Interaktywne pluszaki, kolorowe wieże czy trójwymiarowe puzzle – klocki, to zabawki, które zapewnią świetną zabawę i rozwiną wyobraźnię każdego dziecka, zarówno dziewczynki, jak i chłopczyka. Marka Clementoni całkowicie odmieni Twoje podejście do edukacji. Przekonaj się, jak w prosty sposób można rozwijać wyobraźnię u dziecka i wyostrzać jego ciekawość. Z zestawami do doświadczeń, eksperymentów, ale i majsterkowania to naprawdę niezwykle proste i przyjemne. Baw się więc, a przy tym ucz i odkrywaj z dzieckiem całkiem nowy świat.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów